Brýlové čočky

V naší Dobré optice naleznete širokou škálu kvalitních brýlových čoček především od českých dodavatelů. Brýlové čočky zhotovíme v provedení, které odpovídá vašim požadavkům, potřebám a stylu vašeho života. Ať už pořebujete chránit svůj zrak před škodlivým zářením z počítače,  nepříjemnými slunečními odlesky nebo vyžadujete od svých brýlových čoček vysokou odolnost vůči poškrábání, je pro vás Dobrá optika tím spárvným místem k navštívení. Brýlové obruby osazujeme kvalitními čočkami. Používáme čočky od těch základních až po vysoce sofistikované – ať už jednoohniskové nebo multifokální, na které jsme specialisty s dlouholetou zkušeností, díky které můžeme garantovat téměř stoprocentní jistotu bezproblémového přivyknutí

Jelikož disponujeme optickou zábrusovou dílnou, jsme v případě vaší časové tísně schopni vyhotovit brýle do hodiny, nebo provést jiný technicky náročný úkon.

Brýlové
čočky

V naší Dobré optice naleznete širokou škálu kvalitních brýlových čoček především od českých dodavatelů. Brýlové čočky zhotovíme v provedení, které odpovídá vašim požadavkům, potřebám a stylu vašeho života. Ať už pořebujete chránit svůj zrak před škodlivým zářením z počítače,  nepříjemnými slunečními odlesky nebo vyžadujete od svých brýlových čoček vysokou odolnost vůči poškrábání, je pro vás Dobrá optika tím spárvným místem k navštívení. Brýlové obruby osazujeme kvalitními čočkami. Používáme čočky od těch základních až po vysoce sofistikované – ať už jednoohniskové nebo multifokální, na které jsme specialisty s dlouholetou zkušeností, díky které můžeme garantovat téměř stoprocentní jistotu bezproblémového přivyknutí. Jelikož disponujeme optickou zábrusovou dílnou, jsme v případě vaší časové tísně schopni vyhotovit brýle do hodiny, nebo provést jiný technicky náročný úkon.

Značky